Listopad 2011

I lose my love 4

28. listopadu 2011 v 19:35 | Summer_Echelon |  My stories ♥
Natally:
Koukala jsem na obrazovku telefonu asi 10 minut a nakonec jsem neudělala nic jiného, než že jsem telefon zase vypnula a šla si lehnout.
Usínala jsem dlouho. Musela jsem na něj myslet. Pořád. Byl až moc dokonalý. Nemohla jsem ho mít. On může mít každou, ale já nemůžu bejt jeho.
Konečně jsem usnula.
***

NEDĚLE:
Zejtra už jdu do práce. Měla bych se těšit, měla bych být ráda, že ho zase uvidím, měla bych ..
Ale.. Co budu dneska dělat?
Po snídani jsem si zapnula telefon a doufala, že uvidím nějaký zmeškaný hovor. Byla jsem ráda, že má někdo o mě zájem, když to bylo určitě jenom z pracovního hlediska.
0 ZMEŠKANÝCH HOVORŮ
Coože? Nic? No, asi má lepší na věci na práci. Ale to se nemůžu divit.
Okamžitě mě napadlo, s kým a kde strávit odpoledne. ON!
Oběd byl za mnou a já se začala chystat k Jaredovi. Zavolala jsem si TAXÍKA a nasedla jsem si. Řidič byl neuvěřitelně nemožný. Neustále mě pozoroval a měla jsem docela strach jestli vůbec dojedu k Jaredovi. Vystoupila jsem před jeho barákem a přistoupila ke dveřím.
Zaklepala jsem. Zaklepala jsem dvakrát, třikrát. NIC!
"Asi není doma" Řekla jsem, otočila jsem se a vyrazila jsem pěšo.
"Co je?" Ozvalo se za mnou. Jared se uráčil a otevřel.
"ehe. Nic. Jenom jsem přišla."
"Proč?"
"Já .. Jen tak" Proč se tak choval? Byl neskutečně naštvaný, zároveň i smutný. Co mu je?
"Aha. Nemám čas, stejně tak jako si ho neměla včera ty. Nazdar. A nezapomeň, zejtra přijď v 9. Čeká tě tady práce. Musíš napsat do rádia a ty další věci." Řekl a zabouchl.
On mě tady nechal stát. Jen tak. Prostě zabouchl a nic. No, tak co se dá dělat. Tak trochu jsem se oklepala a vyrazila jsem pěšo domů. Cestou jsem si stihla ještě nakoupit a když jsem dorazila domů, byla už skoro tma.

Jared:
"Aha. Nemám čas, stejně tak jako si ho neměla včera ty. Nazdar. A nezapomeň, zejtra přijď v 9. Čeká tě tady práce. Musíš napsat do rádia a ty další věci." Zabouchl jsem. Jak jsem jí to mohl udělat? Vždyť ona vlastně ani za nic nemůže. Třeba měla vypnutej telefon a nemohla to vidět, že jsem jí volal, co jsem to zase udělal? Mám se teď sebrat a bežet za ní? Né. To je ubohý. Vtírat se nebudu.
Jenže, musím přiznat. Chybí mi. Je krásná, úžasná, chytrá, vtipná.. Může mít každýho, ale to já taky! A já chci jí! A bude moje! Navždy!


Natally:
Upřímně? Ano. Těším se na zejtra. Budu dělat jako by se dneska nic nestalo. Ale co on? Udělá to samé? Jak se bude chovat? Neměla bych už nad tím přemýšlet. Musím si něco uvařit. Mám děsnej hlad a pak už zalehnu a budu se těšit na zítra.
*
*
*
Je 09:30 hod.! Sakra! Sakra! Sakra! Měla jsem být v práci v devět ráno! Mám půl hodinu zpoždění, jdu mu zavolat, že se zpozdím.
Zapínám telefon a 8 zmeškaných hovorů za posledních 10 minut? Ouu .. To nebude dobré. Všechny jsou od Jareda. Bude asi pěkně naštvaný. Musím mu zavolat.
"Kde si? Myslíš, že když ti řeknu, ať přijdeš v 9 hodin, tak že myslím, ať příjdeš večer v devět nebo co? Prober se Natalie!"
"Já, já.. Promiň, zaspala jsem. Za chvíli jsem tam."
"To bych ti doporučoval! *PÍP* *PÍÍP* PÍP*" Típl mi to! On mi to típl! Sakra, dneska asi plán ze šatama nevyjde. Ale .. Možná by mu to zlepšilo náladu.
Rychle jsem se oblékla a zavolala si TAXÍKA.
Přijela jsem před jeho dům. Začala mě ovládat jakási tíha. Bylo mi hrozně úzko. Měla jsem docela strach z toho, že na mě bude křičet. Zazvonila jsem a rozlétli se dveře:
"No konečně si se uráčila přijít! Ee.. Co, co to máš na sobě?" Začala jsem se tvářit, jako by nic. Musím se soustředit, aby mi to dneska vyšlo.
"Ale copak, tobě se to nelíbí?"

Nevím jak dál ..

20. listopadu 2011 v 16:52 | Summer_Echelon
Ráda bych napsala další kapitolu I lose my love, jenže furt myslím na něco jiného, na úplně něco jiného, možná bych si měla dát na chvíli pauzu .. :((

Neděle.. :)

15. listopadu 2011 v 20:47 | Summer_Echelon
Na neděli plánuju další kapitolu :D To jsem toho dnes napsala že?? :D

Novinka :D

3. listopadu 2011 v 21:19 | Summer_Echelon
Ahoj! Tak si představte, že mám článek v jednom časopise !! Ten časopis se jmenuje: Echelontimes a mám tam takové INTERVIEW :))))* ♥ :)) Zítra budou podrobnosti.. :)