Srpen 2011

Koncert 11

30. srpna 2011 v 21:49 | Summer_Echelon |  My stories ♥
Shannon:
"Ahoj" nemohl jsem tomu uvěřit. Stála přede mnou. Christine. Měla na sobě odrbané triko a roztrhlé džíny. Make-up měla rozmazaný, stejně tak jako oči. Ale i přesto, byla Christine dokonalá.
"aa-a-a-AHooj" zakoktal jsem.
"Shannon. Prosim tě. Já .. Můžu dál?"
"Samozřejmě." Řekl jsem jí a naznačil rukou ať vejde.
"Ahoj Christine. Co se ti stalo? Taky se s tim nemůžeš vyrovnat jako Shannon?? Tejden se nemyl, nenakoupil si, neoholil se. NIC! Udělej s nim něco proboha." Řekl jí Jared a ona se sklátila na sedačku.
"Tak povídej.Co se stalo?"
"Shannon. Já bych ti to ráda řekla, ale nemůžu." Dořekla a očima šilhala na JAreda, on pochopil.
"No, takže já radši půjdu. Mějte se." Řekl a odešel.
"Teď už je všechno dobrý. Můžeš mluvit."
"Oni. Ee-Takhle. Řeknu ti to od začátku. Chyběl si mi.Hrozně moc. Každý den a hlavně celý den jsem na tebe myslela. Už jsem to nemohla vydržet a řekla jsem si, že se musím vrátit za tebou. Ale.. " Nedořekla to a začala plakat. Přiběhl jsem k ní a objal jí co nejpevněji jsem mohl.
"Jestli mi to teď nechceš říct, nemusíš."
"Nemohli bychom jít do ložnice?" zeptala se mě a já jí vzal do náruče a odnesl jí tam.
Položil jsem jí na postel a lehl si vedle ní. Přitiskl jsem si jí k sobě a vnímal jsem jenom její dech na mé hrudi. Po chvíli usnula,já však né. Pořád jsem musel myslet na to, co se jí stalo.
..
..
..
Bylo půl druhý a já jsem se probudil, Christine však vedle mě nebyla.
Rychle jsem vstal a začal jí hledat. Byla dole v obýváku a měla na sobě jen moje triko a četla si noviny. Byla půvabná, nádherná, dokonalá, měl jsem chuť jí vzít a odnést jí zpátky do ložnice a přetáhnout jí. Ale neudělal jsem to, protože jsem viděl něco na její noze. Sedl jsem si vedlí ní na pohovku a čekal, jestli něco řekne.
"Christine?"
"Ano, Shannon?"
"Co je to?" ukázal jsem na její velkou modřinu na stehně. Chvíli mlčela, ale pak řekla:
"Věděla jsem, že si toho všimneš. Chtěla jsem a to zapomenout. Nic ti něříkat. Ale nedokázala bych s tím žít."
"Děsíš mě Christin"
"Za ten týden jsem zjistila že bez tebe nemůžu být. Musím být s tebou. Včera večer, asi o půl osmý, jsem se rozhodla, že se za tebou vrátím. Šla jsem přes park a stáli tam nějací chlapi. Řekla jsem si, že to přežiju, co mi můžou udělat. Jenže jak jsem procházela kolem nich, začali mít hloupé keci, tak proto jsem zrychlila, oni šli za mnou. Furt šli za mnou a já jsem měla velký strach, chtěla jsem si z kapsy vytáhnout mobil a zavolat ti, ale jak mě uviděli, že něco hledám v kabelce. Vzali mi jí a oni …"
"Co ti udělali? Kdo to byl? Kolik jich bylo?"
"Bylo jich asi 5 a oni mě chytili zalepili pusu a zřejmě mi píchli nějakou injekci. Probudila jsem se až v nějakém pokoji. Byla to velká místnost, bez oken. Ležela jsem nahá na posteli, byla jsem připoutaná pouty a oni seděli u stolu a pili alkohol. Jakmile uviděli, že jsem se zbudila přišli ke mně a každej z nich mě.." nastačila to doříct, protože jsem začal mluvit já.
"Oni tě znásilnili?"
"Ano. Shannon. Všichni." Začal znovu plakat a já jsem jí objal. Chvilku bylo ticho, ale pak si utřela slzy a povídala dál.
"A pak mě odpoutali, dali mi moje rozthané oblečení a řekli, že na to mám zapomenout a že jestli to nahlásím na policii, tak mě zabijí."
"Christine. To je hrozné." Objal jsem jí ještě pevněji a dal jí pusu na vlasy.
"Shannon, co mám teď dělat? Mám hrozný strach."
"Jsem s tebou. Jseš v mém domě. Tady se ti nic nestane. Kde si bydlela celý týden?"
"U Charlotte v bytovce."
"Zavolám Charlottee a Jaredovi. Přijdou sem za tebou. Já pojedu k Charlott a zbalím tam tvé věci a přivezu je sem áno?"
"Děkuju Shann."
Šel jsem nahoru do ložnice, natáhl jsem si černé kalhoty a černé triko a běžel jsem dolů. Políbil jsem Christine na čelo a odešel. Zazvonil jsem u Jareda. Zřejmě mě neslyšel, protože hudba hrozně řvala. Našel jsem v kapse náhradní klíče odemkl Jaredův barák. Vešel jsem do kuchyně a tam si to Jared s Charlott rozdával.
"Ehm.. NNeruším?"
Jared se mě hrozně lekl, Charlotte samozřejmě taky, já byl v pohodě a proto jsem odešel do obýváku a počkal na Jareda, až si vezme něco na sebe.
"Co chceš?" zeptal se mě Jared celej udejchanej a po chvile přišla i Charlott. Sedla si a červenala se.
"Nemusíš se stydět. Jsem na tohleto zvyklej." Řekl jsem jí a začal vyprávět, to. Co se stalo Christine.
Souhlasili s tím, že za ní půjdou jí "pohlídat" a já jsem jel k Charlotte do bytu.
..
..
..
..
Vrátil jsem se asi za 2 hodiny. Vešel jsem obýváku a tam seděla Christine s Charlotte a dělali nějaké ruční práce. Jared byl kuchyni a vařil.
"Co to děláte holky?" Zeptal jsem se jich.
"děláme si náramky." Jen jsem se pousmál a šel za Jaredem do kuchyně.
"Ty vaříš? Máš horečku chlape nebo co?"
"Né. Charlotte mě naučila vařit. Dělám špagety. Dáš si?" zeptal se mě a já přikývl. Vrátil jsem se zpět k holkách a pozoroval je.
Najedli jsme se a Jared s Charlotte odešli.
S Christine šli vybalit její oblečení a dát o do skříně. Byla zrovna v koupelně, dávali si do přihrádky hřeben na vlasy. Přišel jsem k ní, zezadu jí objal a zašeptal do ucha: "Doufám, že mi už neodejdeš."
Cítil jsem, že jí naskočila husí kůže.
"Co je?" zeptal jsem se jí, ale nic neodpověděla. Otočila se ke mně, objala mě a zase začala plakat.
"No tak. Co se stalo? Mě můžeš říct úplně všechno."
"Mám strach Shannon. Že mezi těma, kdo mě znásilnili, byl i Peter. Neviděla jsem jim do tváře, protože na nich měli kukly, a nebo co to bylo. Mám strach, že ví kde jsem a že zase přijdou."
"Ale prosim tě. Jseš tu semnou. Já ti neodejdu. Teď nemáme žádné koncerty. Budu s tebou 24 hodin denně. Uvidíš, že t budu za chvilku lézt na nervy." Mrkl jsem na ní, ale trhla s tebou.
"Teď nemáme žádné koncerty. Ale co potom?"
"Budeš jezdit s náma."
Podívala se na mě. Přímo do očí. Byla dokonalá, úžasná. Pomalu jsme se přibližovali k sobě. Konečně jsme se políbili. Chybělo mi to. Ten její polibek. Pochvilce jsme do hry zapojili jazyky. Vzal jsem si jí do náruče šel s ní do ložnice.
Položil jsem jí a lehl si nad ní.
"Shannon. Prosím. Já to nechci."
"Promiň, nechci na tebe tlačit." Odtáhl jsem se a lehl si vedle ní na postel, přitáhla se ke mě a políbila mě. Po chvilce jsme oba usnuli.

Koncert 10

28. srpna 2011 v 23:36 | Summer_Echelon |  My stories ♥
Shannon:
"Jedu pryč! Už o mě NIKDY neuslyšíš! NIKDY! Zapomeň na mě! Bude to lepší pro oba! To se v noci stalo, byl to omyl, nemělo se to stát! Chápeš?!" křičela na mě a mě úplně zamrazilo.
"Christine! Co se stalo?! Chápu, je to kvůli včerejšku. Áno! Byli jsme opilý, ale já moc dobře věděl, co dělám. Miloval jsem se s tebou, protože jsem věděl jednu věc. Ta věc je .." nestačil jsem to doříct, protože mě přerušila.
"A ta věc je?? Shannon! Prober se! Vůbec jsi si to nepamatoval! Nevíš, že jsme spolu měli sex! Byl si stejně napitej jako já! Já jsem to zjistila tak, že jsem sešla dolů a na zemi se válelo moje oblečení!"
"Kdyby si mě nechala domuvit, už by si tak 2 minuty věděla, že tě miluju! Ze včerejška si pamatuju všechno! Byl jsem asi hodně naivní, když jsem si myslel, že víš co děláš! Že si se semnou nemilovala jen proto, že si byla opilá. Že ke mně taky něco cítíš! Že …
Víš co? Jen si jdi! Ale když teď odejdeš, chci aby si věděla jednu věc! Christine! Já tě miluju! Včerejší noc byla nejhezčí ze všech! Nikdy jsem ještě nikoho nemiloval tak jako tebe. Budeš mi chybět." Vyslechla si můj monolog a jenom řekla: Shannon, já….Měj se." A odešla.
Zabouchli se dveře a já ucítil bolest. Bolest na srdci. Jakoby kus mého srdce najednou odešel. Chtěl jsem běžet za ní, ale jakoby mě něco přikovalo k zemi. Byla pryč asi minutu a já se cítil sám. Sám jako ještě nikdy.
Christine:
"Co budu dělat?" -MILUJU TĚ- "Co mého bytu se vrátit nechci." -MILUJU TĚ- ?Co nejdříve ho prodám." -MILUJU TĚ- -MILUJU TĚ- -MILUJU TĚ- "Už dost! Chrtine vzpamatuj se! On tě nemiluje! Je to Shannon Leto!" brblala jsem a pohlédla před sebe.
No jasně! Půjdu pro Charlott a spolu něco vymyslíme. Doufám, že je ještě u Jareda.
Zaťukala jsem. NIC! Zazvonila jsem. NIC!. Chvíli jsem jen tak stála a čekala nějakou reakci.
Z nenadání se dveře otevřeli a v nich Charlotte. Zřejmě v Jaredově triku. Zezadu k ní přišel Jared, objal jí okolo pasu, políbil na tvář a řekl mi: "Ale copak? Shannon není dobrý společník? No, tak pojď dál."
Sedli jsme si k barovému stolu v kuchyni, protože Char dodělávala snídani.
"Dáš si taky?" zeptala se mě a já přikývla.
Podala mi talíř na kterém byla míchaná vejce.
"Děkuju."
"Nemáš zač"
"A teď povídej, co se stalo?" nařídil mi Jared a já jim začala vyprávět včerejšek.
"No.. Tak to teda nevim. Proč si odešla? Copak ty k němu fakt nic necejtíš." Vyptával se Jared a já se tvářila tak, jako že už o tom nechci mluvit.
"Dobrá. Vidím, že o tom nechceš mluvit. Takže chceš přespat u Jareda nebo co teď budeš dělat?" ptala se mě Char a já jen pokrčila rameny.
"Je ještě brzo. Půjdu do realitky a prodáme ten tvůj byt. Platí?" řekl Jared a vstal od stolu.
"Platí." Řekla jsem mu a vstala taky. Jared s Charlotte se šli převléknout a já si sedla na pohovku. Byla podobná té, kterou má Shannon. Všechno u JAreda vypadalo podobně jako u Shannona.
"Tak. Jdeme."
Nasedli jsme do auta a jeli do realitní kanceláře. Můj byt jsme vyfotili, dali k nemůě nějaké informace a vyvěsili na nástěnku.
"Co teď?" zeptala se Charlott.
" Půjdu si najít nějaký hotel, kde přespím, dokud si nenajdu jinej byt."
"Né! V žádném případě, jeslti nechceš být u Jareda, dám ti klíče, můžeš spát u mě."
"A tobě by to nevadilo?"
"Samozřejmě, že ne. Kde máš všechno svoje oblečení?"
"U Jareda."
"Tak jedem holky, naložíme to a odvezeme to do bytu." Řekl Jared a nastoupili jsme.
Tak a tohle je můj nový domov. Musím si rychle koupit něco jiného. Ale ještě musím zavolat do práce, že nepřijdu. Achh…
Už jsem byla týden v Charlottině bytu a snažila se tak nějak vyjít s penězi a smířit se s tím, že jsem sama. Pomalu začínám zjišťovat, že můj život, je a i byl seskládaný z trapasů, zklamání, nehod, podrazů…
Mohla bych pokračovat, ale i přesto, že můj život je takový, jedna jediná osoba můj život změnila.
A je to Shannon. S ním jsem to konečně já. S ním jsem šťastná. Hrozně mi chybí. Chybí mi jeho láska, jeho dotyky, jeho hlas, jeho tělo…
Chybí mi celej! A teď jsem sama. Nemůžu se za nim vrátit. Co jsem to udělala? Ztratila jsem muže, který mě doopravdy milovat.

Shannon:

Je pryč už týden. Auu. Sakra, měl bych se oholit. Možná bych měl jít nakoupit, dlouho už jsem nic pořádnýho nejedl.. Ale nejdřív bych se měl umejt.
"Jakej debil tady zase zvoní?!" zařval jsem na celej barák.
Neustále někdo tloukl na dveře a řval moje jméno. Áá.. Super. Jared! Nikdo lepší nemohl přijít?
Otevřel jsem mu dveře a šel si pro pivo do ledničky.
"Chceš taky?"zeptal jsem se ho a on odmítl.
"Můžeš mi sakra vysvětlit co se to s tebou d.." nestačil to doříct, protože někdo zazvonil.
Šel jsem otevřít dveře.
"ahoj!"

Koncert 9

23. srpna 2011 v 14:00 | Summer_Echelon |  My stories ♥

Christine:

Shannon mě tahal ke schodům a po cestě mi zavázal oči MÝM šátkem.
"To je můj šátek! Kde si to našel?!" zeptala jsem se ho a on se jenom pousmál.
"Pozoroval jsem tě, když si si vybalovala věci a ten šátek si si dala do druhýho šuplíku."
"Ty mě jako sleduješ jó?!" zeptala jsem se a on se začal zase smát.
"Né. Já tě pozoruju a to je rozdíl!" řekl vážně, ale nakonec se začal smát.
Netrvalo dlouho a začala jsem se smát taky.
Chytil mě za ruku, druhou mě objal a cítila jsem, jak se mu třesou ruce. Nejspíš měl strach, že semnou spadne nebo co.
"Bojíš se toho, co tě dole čeká?"
"S tebou se nebojím nikdy a ničeho!" odpověděla jsem mu a cítila jsem, že se mu ruce přestali třást a že se celkově uklidnil.
Sešli jsme ze schodů a pokračovali jsme dál.
Najednou jsme se zastavili a zůstali jsme stát. Shannon mi sundal šátek.
"Říkala jsi, že máš hlad." Zašeptal mi do ucha a jemně políbil můj ušní lalůček.
"Prosím slečno, posaďte se." Odstrčil židli a rukou naznačil, ať se posadím.
Všude bylo zhasnuto. Hrála jemná hudba a na stole byli tři svícny se zapálenými svíčkami.
Na stole bylo plno jídla a pití. Pizza, šampaňské, víno, ovoce, zelenina… Prostě všechno možné.
Shannon se posadil vedle mě a řekl: "Nevěděl jsem, co máš ráda."
"Je .. Je to ták krásné. Tohle všechno. Je to jako sen. Nevěřím tomu, že je to skutečnost."
"Věř tomu. Tohle je maličkost. Pro tebe udělám cokoliv na světě."
"Tohle neříkej!" zaječela jsem na něj.
"Ale proč?!"
"Protože přece nechceš, abych se do tebe zamilovala."
"Co ty víš, co chci?" mrkl na mě a chytil mě za ruku.
"Nezačnem už konečně jíst?" řekla jsem mu a vytrhla mu z ruky mojí ruku.
"Dobrou chuť."
"Dobrou chuť."
Snědli jsme šunkovou pizzu a vypili snad veškerej alkohol na stole. Whisky, šampaňské, víno..
A konečně se nálada uvolnila.
Vyprávěli jsme si vtipy, smáli jsme se! Byla to nejlepší večeře mého života a nevěděla jsem, jestli tato večeře je jako večeře s Shannonem Leto jako kamarádem nebo jako s Shannonem Leto jako něco víc.
Bylo mi s ním tak dobře! Né dobře. ÚŽASNĚ! Byl jiný! Choval se ke mně, jako ke člověku. Peter se ke mně dost často choval jako kdybych byla jenom jeho majetek. Peter mi NIKDY neudělal večeři, NIKDY se ke mně nechoval tak,jako Shann.
"Tak poslouchej … Hee .. hee..
Povím ti vtip.. hhh.. heee..
ON: Nebyl jsem .. ehm.. Jak to bylo… Joo už vim:
ON: Nebyl jsem moc opilý, že?
ONA: Né, jen si třásl s bezdomovcem a řval si na něj: Brumbále, ty žiješ!
Ha ha ha ha.. Dobrý viď??"
"Shann, tak to mě dostalo. Je to fakt dobrýý."
Zrovna dohrála rychlá písnička a začala hrát pomalá.
"Smím prosit?" zeptal se mě, vstal a nastavil ruku.
Jen jsem přikývla a šli jsme tancovat. Chvíli jsme tancovali a pak Shannon šel svýma rukama níž a níž a nakonec měl ruce na mým zadku.
Trochu jsem povzdychla a on též. Oba sme se chtěli, jenže já … Pořád jsem to kazila. Nevím co to je, ale vždycky mě něco k němu přitahuje ale i odtahuje.
Tancovali jsme dlouho a já si položila hlavu na jeho rameno.
"Spadlo ti ramínko." Chtěl mi ho nasadit, ale já jsem mu ruku odtáhla na druhé rameno a pomohla jsem mu svléct i druhé ramínko.
"Co to děláš?" zeptal se mě Shannon a konečně jsme se políbili. Dala jsem mu prst na ústa a řekla: "Pššt.. Neříkej, že to nechceš."
"CHCI!" Jakmile to dořekl, strhl ze mě oblečení a během pár minut jsem na sobě měla jenom spodní prádlo.
"Ty si mi zničil věci? Hm.. V tom případě. Teď já!" nechtěla jsem bejt tak krutá a zničit mu oblečení a proto jsem mu pomalu jsem mu začala jsem jezdit pod rukou od trikem a po chvilkce jsem ho přetáhla přes hlavu. A přešla jsem kousek níž, a snažila jsem se mu svléknout kalhoty. Když jsem tuto úlohu splnila, chtěla jsem mu sundat i trenky, ale zadržel mě.
"Teď zas já" rozepl mi podprsenku a odhodil jí někam na židli, to samé udělat i s kalhotkami, taktéž skončili někde neznámo kde.
Teď jsem byla konečně na řadě zase já, svlékla jsem mu trenky.
"Kde to chceš?!" zeptal se mě Shannon a já pokrčila rameny.
"To je jedno."
"Fájn." Řekl a začal mě tahat ke zdi v obýváku. Přitiskl mě ke zdi a začal mi líbat každý kousek mého těla. Líbal mi na břiše, ale po chvilce ho to přestalo bavit, takže si mě chtěl otočit zády, ale já jsem sebou cukla.
"Né. Pojď na pohovku." Šeptala jsem mu.
"Dobře miláček."
Vzal si mě do náruče a opatrně položil na gauč. Lehl si na mě a začal jezdit rukama po mém břichu a kreslit nějaké nesmyslné tvary. PO chvilce ho to také omrzelo, tak jsem se přetočila nad něho. Udělala jsem to samé. Nejprv jsem ho líbala na krku a u toho jsem kreslila srdíčka na jeho svalnaté břicho.
Ale pak jsem dostala nápad. Líbání krku mě také omrzelo a proto jsem začala postupovat níž a níž. Když jsem došla k tomu "místu" podívala jsem se na Shannona a zákeřně jsem se usmála. Opět jsem se sklonila, zapojila jsem ruce a potom aj ústa. Shann si mě pak posadil na stehna. Letmo jsem ho políbila a on polibek opětoval. A pak jsem pocítila ten nejkrásnější pocit na světě. Vzdychal, já také. . . To co jsem cítila, jsem chtěla cítit pořád. Bylo to.. Nedá se to popsat.. ÚŽASNÉ. ! Byla jsem zkrátka jeho! Byli jsme oba pořádně nalitý, ale i přesto ne ten pocit, co jsem cítila nikdy nezapomenu. Šli jsme do ložnice a oba dva jsme hned usnuli. Ráno jsem se probudila s velkou bolestí hlavy a HLAVNĚ! v Shannonově posteli.!
"Sakra! Co tu dělám ?!" brblala jsem si, chtěla jsem vstát, ale nemohla jsem. A to ze dvou důvodů. Jeden byl, že mě neskutečně bolela hlava a druhý, že jsem byla nahá! Kde je moje oblečení? Co se včera stalo ? pomyslela jsem si.
Byla jsem opravdu líná jít do "svého" pokoje, tak jsem si na sebe vzala jenom Shannonovo triko.
Neohrabaně jsem sešla se schodů a uviděla své roztrhané oblečení.
"A do prdele !"
Rychle jsem se rozběhla nahoru, ale Shannon na mě začal křičet:
"Láska! Kam běžíš?"
Nič jsem mu neodpověděla a běžela jsem dál. Zavřela jsem dveře od pokoje a začala si nadávat.
"KURVA! KURVA! Já jsem se s ním vyspala! Ty krááva! Tohle si neměla dělat!" v tu chvíli se nejkrásnější sex a nejkrásnější noc, večeře mého života proměnila v nejhorší vzpomínku.
"OTEVŘI! CHRISTINE! OTEVŘI!" řval na mě Shannon a div nevyvrátil dveře.
Odemkla jsem mu a on vešel.
"Můžeš mi laskavě vysvětlit, co to děláš?!" ptal se mě zmateně, když viděl, že si balím své věci.
"Jedu pryč! Už o mě NIKDY neuslyšíš! NIKDY! Zapomeň na mě! Bude to lepší pro oba! To se v noci stalo, byl to omyl, nemělo se to stát! Chápeš?"

Koncert 8 (charlotte)

16. srpna 2011 v 23:54 | Summer_Echelon |  My stories ♥
Charlotte:
Jared mi pomohl vystoupit z auta a šli jsme ke mně domů zabalit si. To jsem ale netušila co se stane.
Jakmile se zabouchli dveře mě začal Jared svlékat.
"Jarede, teď ne."
"Teď JO!" pošeptal mi do ucha a přitlačil mě ke zdi.
"Víš vůbec kolik mi je?" zeptala jsem se ho a on přestal.
"Ty se mě teď ptáš na to, kolik ti je?"
"Tak mi to kurva řekni!"
"Nevim zlato. Je mi to jedno." A zase mě začal přirážet ke zdi, slíknul mi triko, kraťasy a už jsem byla jsem v podprsence a v kalhotkách.
"Mě to jedno není! Jsem nahá a ty máš mikinu, triko, kalhoty a co já vim, co všechno na sobě ještě máš!" docela jsem na něj křičela, když jsem vlastně ani nějakej závažnej důvod neměla.
"Víš co?? Aby si byla spokojená, tak ti je tak kolem 23 a slíknu se, když ti to dělá takovej problém. ÁÁÁ hele. Už nemám mikinu a koukej se.! Už nemam ani kalhoty…."
Takhle to pokračovala. Furt vykládal něco v tom smyslu: já nemám triko já nemám tohle to.. blá blá blá. A cože? Je mi 23? Super. Jarede, máš fakt super odhady. Řekla jsem si pro sebe a dál jsem ho už ničim neprovokovala.
"Jo dobrý. Stojíš přede mnou celý nahý a já mám pořád podprsenku a kalhotky."
"A co s tím uděláme?" zašeptal a přitiskl si mě ještě víc ke zdi.
"To nechám na tobě." A začala jsem ho líbat a hladit jeho krásně vypracovaném těle.
Během vteřiny jsem měla dole i podprdu i kalhotky. Nejdřív mě jenom hladil na stehně a pak vešel dvouma prstama dovnitř. Nechtěla jsem "být" hned, tak jsem se zakousla do spodního rtu. Když to viděl, nechal toho a položil mě na gauč. Zlíbal snad každý kousek mého tělo. A když říkám každý, tak každý.
Snad už nemusím psát, co se dělo pak.
Zkrátka to byl další úžasný sex s Jaredem Leto. Když jsme oba dva dosáhly vrcholu, chvilku jsme u sebe leželi na gauči, ale brzo jsme si uvědomili, že na nás čeká Shannon s Chris. Rychle jsem si zabalila pár věcí a běžela jsem ke dveřím.
"Chris, co teda budeš teď dělat? My jsme s Jaredem mysleli, že bychom jeli k němu. Už jsem si zbalila." Zařvala jsem na Chris a ta mi odpověděla trochu divně. Něco jako ve smyslu, žže to musí probrat s Shannonem nebo co. Jenom jsem nechápavě kývla a zalezla zase do dveří bytu. Po chvilce jsem slyšela Chris jak na mě křičí, že jí máme odvíz k ní. Nasedli jsme do auta a jeli jsme.
Když jsme dorazili k Chris, čekala jsem s Jaredem v autě. Jared toho využil a hned se na mě vrhl.
"To nemyslíš vážně né? Teď? Tady?"
"Máš pravdu. Můžou kdykoliv přijít." Řekl a odtáhl se ode mě.
Najednou přijelo stěhovací auto ze dveří vyšel Peter a začal stehovat věci.
Když odjel běžela jsem za Chris a objala jí.
Pak už to bylo celé takové podivné. Stáli jsme tak jak blbci asi deset minut a čuměli na sebe.
Pak jsme konečně nalezli do auta a jeli k Jaredovi. Shannon bydlí naproti jemu, tak to bylo super.
Chris odešla s Shannym a já šla s Jaredem k němu.

Koncert 8 (christine)

16. srpna 2011 v 22:10 | Summer_Echelon |  My stories ♥
Tohle je mojííí milovanéé Vany, protože ona mi dneska tak naštvala i tak potěšila. Dokonce i rozplakala. Děkuju ti za dny, který můžu bejt s tebou. Ikdyž je to jenom konverzace na Facebooku.
Christine:

Jenže, co když to fakt sen neni a on mě opravdu chce a miluje?
"Shanny, musim se tě na něco zeptat."
" Tak posádko ! Vystupujem! Dorazili jsme na místo určení!" zakřičel na nás Jared a já myslela, že mu tu hlavu rozkopu. Opravdu si umí vybrat čas, kdy chce něco říct.
"Co si chtěla?"
"Nic." Řekla jsem mu zklamaně, protože jsem se bála, že se ho už nikdy nezeptám.
"Chris, co teda budeš teď dělat? My jsme s Jaredem mysleli, že bychom jeli k němu. Už jsem si zbalila." Ozvala se Char ze dveří svého bytu, měla nějak podezřele rozcuchané vlasy. Dělala jsem jakoby nic a odpověděla jsem jí: "Já jsem měla takový nápad, ale nejdřív to musim probrat s Shannym, dejte nám minutku prosím."
"Tak, co si chtěla probrat drahá?" zeptal se mě Shann a položil mi jednu ruku na stehno a tou druhou mě objal.
"Jestli bychom nemohli přespat v hotelu. Nechci být doma sama." Řekla jsem Shannymu.
"A nechceš přespat u mě?" Zeptal se mě s nadšením.
"Néé. Já se klidně ubytuju v hotelu. Já jen nechci být v tom bytě."
"Tak to by teda nešlo! Nenechám tě přece spát v hotelu. Si se zbláznila né?"
"Tobě by to nevadilo, kdybych přespala u tebe?"
"Nepřeju si nic jiného, než aby si byla semnou."
"Jarede, odvezeš nás prosím tě ještě ke mně? Zbalím se a pojedu přespat k Shannymu."
"Jasně kočko." Řekl Jared a nastoupil s Char do auta.
Celou cestu jsem se chtěla o Shanna opřít, ale něco mi říkalo, že bych měla couvnout.
Přijeli jsme ke mně. Bála jsem se tam jít sama, protože jsem se bála toho, že tam bude Peter. Poprosila jsem teda Shannyho, aby šel semnou. Otevřela jsem dveře a to, co jsem uviděla byl naprostý ŠOK!
V obývacím pokoji byli všechny mí věci na hromadě, společně s věcma, který jsem kupovala do MÍHO bytu já. A na pohovce seděl Peter a koukal se na televizi, jakmile uslyšel, že jsme přišli, tak se otočil a výsměšně se zasmál.
"Takže děvka se uráčila a přišla? Co tady chceš?!" zařval na mě.
"Co já tady chci?! Co tu děláš? Okamžitě si sbal všechny svoje věci a vypadni. Nezapomeň, čí ten byt je." Řvala jsem na něj taky a Shannon mi chytil za ruku.
" S radostí!" vstal z pohovky začal balit všechny věci, které si koupil. Bylo jich docela dost. Neměla jsem moc peněz a on jo. Takže kdykoliv jsme něco chtěli, koupil to on. Já měla jen oblečení, lampu, ledničku, postel a knihy. Nic jiného jsem neměla. Peter si zavolal stěhováky a naskládal tam všechny věci. Byt byl malý. Takže to ani netrvalo dlouho. Když odcházel, hodil po mě klíče a zařval: "Měj se kurvo!"
To už jsem nevydržela a začal jsem brečet. Neměla jsem nic. Jenom: oblečení, lampu, ledničku, postel a knihy. Pracovala jsem v malém občerstvení a z toho moc peněz nebylo.
"Shannon. Vidíš to? Tohle je můj život, těhle pár věcí a jeden miniaturní byt. Nemám nic jiného. Nemám rodinu. Nemám nic. Mám jenom Char a .."
"A.." zeptal se Shann.
"A tebe."
Položila jsem mu hlavu a rameno a objala ho. V tom se rozlítli dveře a v nich Char s Jaredem.
"Christin!!! Pojď sem!" přiběhla ke mně Char a začala mě objímat.
" Já věděla, že je to hajzl. Pamatuješ, jak jsem ti to říkala? My dvě se známe prakticky od narození. Já.. Už nikdy nechci aby se ti něco takového stalo rozumíš? " Říkala mi Char a já jí moc nevnímala, potřebovala jsem obejmout, ne slyšet o tom, že Peter je hajzl.
Shannon zavolal stěhovací službu, aby naložili moje věci. Chvíli jsme tam jen tak všichni stáli, ale pak jsme nasedli do auta a odjeli. Jared zaparkoval nejspíš před jeho domem. Shannon mi otevřel dveře a nastavil ruku, abych mohla vstát.
Rozloučili jsme se a já s Shannym šla do domu naproti. Byl to asi jeho dům. Asi určitě.
Měl krásný dům. Velký obývák propojený s velkou kuchyní. Všechno bylo tak velké.
"Tohle je teď tvůj nový domov." Zašeptal mi do ucha Shann a chytil mě zezadu okolo boků. V tuhle chvíli jsem nevěděla, co mám na to říct, ale nezmohla jsem se na nic jiného než na:
"Děkuju."
"Neděkuj, nemáš proč. Chci být s tebou. Známe se asi 9 a půl hodiny, ale.."
"Ale?"
"Ale pojď, ukážu ti skříň, kam si dáš oblečení." Řekl trochu nervózně.
Věci jsem si dala do krásné bílé velké skříně a do pokoje přišel Shann.
"Neruším? Chtěl bych ti to tady pořádně ukázat."
"Jasně!" chytila jsem ho za ruku a začal mi ukazovat každej kousek jeho domu.
"A kde budu spát?" zeptala jsem se ho.
"Tady. Tohle bude tvůj pokoj."
"Víš, je už hodně hodin, tak já se půjdu, teda jestli můžu, se oprchovat." Zeptala jsem se
"Jak to mezi námi teda je? Teda. Myslím to tak, jestli chceš tady přespat jen jednu noc, nebo tu bydlet semnou nějaký čas."
A teď? Jak mám odpovědět?!
"Budu tu dokud mě nevykopneš." Řekla jsem mu a on se začal smát.
"Takže mi tu zůstaneš navždy." Řekl a pomalu se začal přibližovat. Objal mě, ale pusu mi nedal, věděl, že jí nechci. Nebo jí chci?
"Tak, já půjdu do tý koupelny jo?" odtrhla jsem se mu a šla do koupelny.
Zavřela jsem za sebou dveře, svlékla se a zasunula dveře od sprchy.
Neustále jsem slyšela, jak někdo klepe na dveře. Zastavila jsem vodu a když jsem přes sebe chtěla hodit ručník, uvědomila jsem si, že ho nemám. Shannon mi ho zřejmě chce dát.
"Shanny? To seš ty?"
"Joo. Nemáš ručník, můžu vejít?"
"Pojď."
Sklo od sprchy bylo docela hodně průhledné, a proto jsem se snažila co nejlíp zakrýt. Byla jsem otočená ale i přesto jsem věděla, že mě Shannon pozoruje.
"eeehmm-mm.. Tady máš ten ručník."
"Děkuju." Odpověděla jsem a slyšela jsem za sebou, jak se zavřeli dveře.
"áá sakra." Řekla jsem si, protože jsem si s sebou ani nevzala pižamo. Jsem nějaká mimo. Co to semnou je?
Vyběhla jsem proto z koupelny jen v ručníku. Stál tam Shann a něco dělal na telefonu. Jakmile mě uviděl, telefon mu spadl na zem a jenom koukal. Prostě tam jen tak stál a koukal na mě. Pozoroval mě, zkoukl mě od shora dolů a z dola nahoru. Já vím co jsem měla udělat, rychle běžet pro pižamo, ale nějak jsem chtěla přijít k němu a ručník sundat. Ale pak jsem si uvědomila, že on je Shannon Leto. On je bohatý, slavný… A já? NIC. Prakticky nic nemám a nic nejsem.
Takže jsem si nedělala žádné naděje a rozběhla jsem se do pokoje, slyšela jsem za sebou jak se shýbá pro telefon a jde dolů po schodech.
V pokoji jsem se oblíkla do pižama. Moje pižamo je .. No.. Dlouhé triko. To je všechno. Vyšla jsem z pokoje a hned naproti tomu mému, je Shannonův. Seděl na posteli a hrál si z telefonem. Opět.
Sedla jsem si k němu.
"Shannon. Nemám něco uvařit?? Mám docela hlad."
"O to už jsem se postaral. Pojď za mnou." Pomohl mi vstát a tahal mě dolů do jídelny.

Fakt super noo !!

15. srpna 2011 v 14:37 | Summer_Echelon
Totálně mi vypadl Facebook. ! Hrůůza coo?? :D
Mě by to zas tak nevadilo, ale s*re mě to, že si nemůžu psát s VANY !!! :(( A co dokáže nasrat !! :D

BOUŘKAAA!! :DDD

14. srpna 2011 v 18:38 | Summer_Echelon
Plánovala jsem, že ještě dneska na blog vložím další díl Koncertu, ale jak tak koukám na to počasí, zřejmě se k tomu nedostanu. Jsem ráda, že mi aspoň teď funguje internet. Všem se tedy omlouvám a zítra to tu bude na 100%. Jestli buríína přejde, tak ještě dneska to sem hodím, ale to je tak 40%. Což tedy znamená, že budu psáát a psááát a psááát. A zejtra budete číííst a číííst a číííst. :DD


Koncert 7 (Christine)

13. srpna 2011 v 23:28 | Summer_Echelon |  My stories ♥
Christine:
"Nezdá se ti, že jsme oproti nim nějak pozadu?" Když tohle řekl, začal mi sjíždět rukou po stehně a pak pod sukni, snažil se mě políbit na tvář, chtěla jsem mu říct, že to takhle dlouho nebude a budeme NAPŘED nebo něco takového. Jenže můj mozek to myslel jinak než srdce. Nebo obráceně?
"Tak asi takhle i zůstanem. POZADU!" vypadlo ze mě a sama jsem se trochu divila, co jsem řekla. Utřela jsem si poslední slzy, cukla jsem a jeho ruku dala pryč. Viděla jsem na něm určité zklamání, ale já sama jsem byla zklamaná.
A tohle bylo jediné, co jsme s Shannym spolu promluvili. Pak už se to celé odehrávalo jenom kolem: Char a Jareda, k nim se připojil Shannon a mě si nikdo nevšímal. Jared ASI miluje Char, Char jeho taky miluje, Shannon se jim směje.. A bláá bláá bláá. Sedím tu jak trdlo a nikdo se mě ani na nic nezeptá.
"Počkejte na mě! Du s vámi!" křikla jsem na mě, když jsem viděla, že odchází.
"Já jedu taky!" řekl Shannon a já jsem byla na jednu stranu šťastná, že pojedu vedle mě a na druhou jsem byla hrozně naštvaná.
Jared otevřel Char dveře a nastoupila na místo spolujezdce.
Shannon udělal to samé. Otevřel mi dveře a já si sedla na zadní sedadlo.
Obešel auto a sedl si vedle mě. Dostaly jsme mi do hlavy dvě otázky. Mám zapomenout na Petera? A ta druhá byla: ??? Vlastně, ani nedokážu popsat tu druhou otázku. Byla dost komplikovaná. Spíš to nebyla jedna otázka, ale spousta otázek. Takovýho typu jako: Je možný, že jsem se do Shannona zamilovala. Nebo: Mám se o něm opřít, chytit ho za ruku a předstírat, že se v cukrárně nic nestalo? Nebo: Mám se mu omluvit za to, jak jsem se v tý cukrárně chovala? Nebo… Nebo.. Otázek bylo spousta. Musela jsem si jednu z nich vybrat.
"Shannon, omlouvám se ti za to, jak jsem se k tobě chovala v té cukrárně. Jenže ty si byl takový hned: hr hr. A právě jsem se rozešla s klukem a ty si hned po mě chtěl, to co já nevím, jestli chci.. "Začala jsem se mu omlouvat, chytila ho přitom za ruku a opřela se o něj. Nakonec jsem spoustu otázek spojila a vzniklo tohle.
"Prosim tě! Uklidni se! Spíš bych se měl omluvit já. Jak si dala mojí ruku pryč, z tvého stehna a řekla si: že zůstaneme pozadu, byl jsem na tebe naštvaný, proto jsem si tě nevšímal, takže bych se měl omluvit já. Uznávám, že jsem na tebe šel moc rychle, ale trochu mě zmátl Jared." Řekl mi a já se trochu uklidnila.
"Co? Co? Co? Mluví se snad o mně?" vyptával se hned Jared.
"Věnuj se řízení a stehně "slečny char" juu?" řekl mu Shann.
"Jak rád." Řekl Shannymu Jared.
Dále už bylo v autě ticho. Jenom jsem se opírala o Shannonovo rameno. Vzala jsem jeho ruku a začala jsem na jeho dlani kreslit nesmyslné tvary a písmenka. Po chvíli se usmál, vzal mojí dlaň a začal dělat to samé.
"Christin? Budeš hádat, co kreslím na tvé dlani, bereš?" zeptal se mě a já přikývla.
I LOVE YOU. Kreslit na mé dlani. Ale místo toho, abych mu řekla pravdu a dala svoje ruce okolo jeho krku, tak jsem mu řekla: "Netuším. I tam bylo. Pak jsem poznala O a možná U." chtěla jsem si jednu vrazit, protože se chovám jak debil. Moc dobře jsem věděla, že na moj dlaň kreslí srdíčka a že píše: I LOVE YOU. Ale něco mi furt říká, že tohle je jenom sen a že přece já, obyčejná 20-ti letá holka, nemůže milovat 40-ti letýho slavnýho bubeník Shannona Leto.
Jenže, co když to fakt sen neni a on mě opravu chce a miluje?

Koncert 7 (Charlotte)

13. srpna 2011 v 23:25 | Summer_Echelon |  My stories ♥
Jak jsem už psala, Kapitola 7 je rozdělená na Charlotte a na Christine. Doporučuji všem, aby si přečetli nejdřív Charlotte, dává to pak lepší smysl. ;)

Charlotte:
"Char, já vim, že teď se to asi moc nehodí, ale nechtěla by si semnou jít támhle?" řekl mi Jay, právě, když jsem z údivem koukala na ten zmatek okolo. Jak to myslel? Támhle? Támhle jsou toalety. Nechce snad semnou. . . . Paneboože, to není pravda. Co mám dělat?
"Na toalety?" Zeptala jsem se ho a doufala, že řekne: ANO
"A kam asi jinam zlato?" mrkl na mě, hladil mě po stehně a jen přikývla, že s ním půjdu.
Odešli jsme na DÁMSKOU TOALETU a zašli jsme do kabinky 8. Zase ta 8.
Myslela jsem, že začne rychle, ale on byl něžný, ale zároveň tvrdý, nikdy bych to do něj neřekla.
"Opravdu to chceš?" hladil mě po vlasech a začal mi slíkat triko.
"Jinak bych tady nebyla." Odpověděla jsem mu a konečně mi slíkl triko.
Začala jsem mu pomalu vyvslíkat triko a už bylo na zemi. Chvíli jsme jen tak stáli a dívali se na sebe, ale pak mě Jay chytil jednou rukou za ruku a tou druhou a pramínek vlasů. Nebezpečně se blížil k mým rtům. Čekala jsem na tu chvíli, až se naše rty spojí a nakonec se spojili. Líbal mě a začal mi sundávat sukni. Poté jsem mu já sundala kalhoty a opět jsme se zastavili. Chvíli jsme se pozorovali a čekali, kdo z nás začne. Začal on. Začal mi dávat pusu na čelo, na nos, na ústa, krk a stále šel níž a níž. Byl to nádherný pocit. Pak mi začal líbat prsa, bříško a níž už nešel. Vstal, políbil mě na ústech a zřejmě čekal, že udělám to samé, co právě teď dělal mě. Ani minutu jsem neváhala a začla. Nejdřív čelo, nos, pusu, krk…. Líbali jsme se a jednou rukou jsem mu bloudila po jeho hrudi a on mi rozepl podprsenku. Nechápu jak, ale rozepl jí jednou rukou.
"Šikulka." Zasmála jsem se a zase jsem spojila naše rty.
Trochu se ode mě odsunul a řekl: " Můžu?"
"Můžeš. Cokoliv chceš"
Jakmile jsem to dořekla, otočil si mě, sundal mi kalhotky a pak do mě vnikl. Byl to ten nejkrásnější pocit. Pohyboval se tam a ven, oba dva jsme vzrušeně vzdychali a už jsem pomalu cítila, že dosáhnu vrchol.
"Jareeed!" zakřičela jsem.
"Ještě ne. Prosím. Ještě chvilku." Řekl a vzdychl si a ještě chvilku mě držel za pas.
Pak jsme oba dosáhli vrchol.
Usmáli jsme se na sebe a začali se oblíkat.
Vrátili jsme se z toalet zpátky k Chris a k Shannovi. Jared mě jednou rukou držel za pas a druhou za ruku.
"Charlott, nechceš mi něco říct?" ptala se mě Chris a já zčervenala.
"Není co." řekl Jay a pouze se usmál a políbil mě na tvář.
"Nezdá se ti, že jsme oproti nim nějak pozadu?" uchichtl se Shann a zkoušel jí políbit na tvář ale cukla.
"Tak asi takhle i zůstanem. POZADU!" Docela jsem jí chápala. Moc na ní tlačil. Právě se rozešla s klukem a on jí hned dával ruku na stehno.
"Brácha, ty si jí vohnul?" zeptal se Jareda Shannon a já se začala smát.
"Né. Já jsem… Jo, vlastně jo!" řekl mu a začal se smát taky.
"ehm.. Vždyť se ani neznáte!" křičela na mě Chris, ale bylo vidět, že se taky neudrží a začne se smát taky.
"Tak co budeme dělat teď?" zeptal se Shann.
"Myslím, že já a Charlotte půjdeme ke mně domů a vy si běžte, kam chcete." Navrhl Jay a já jsem na něj trochu zmateně podívala. Mám jít k němu? Né, musím se vrátit domů. Ke mně domů. Jenže, co když ho už nikdy neuvidím.
"Já bych měla jít domů, převlíct se a tak. Uvidíme se ještě někdy?" zeptala jsem se Jareda a ten jenom vytřeštil oči.
"Coože? Uvidíme se ještě někdy? Ty si myslíš, že jsem tě vošoustal na záchodech jen tak? Že jsem ten, co chce jen holku využít a zahodit, jako kus hadru?" řval na mě Jared a já se zase posadila.
"Jarede. Uklidni se! Sorry, že ti to musim takhle říct, ale ty takovejdle seš!" začal na něj křičet Shann a já jen koukala a nezmohla jsem se ani na slovo.
"Shannon, ano, uznávám, jsem dokař, ale já jí asi miluju! Chápeš to?!" zaječel na něj a já myslela, že omdlím.
"C-c-cccoo?" to bylo jediný, co ze mě vypadlo.
"E..eee-ee. Sakra!! KURVA!KURVA!KURVA! Promiň Char, že si se to dozvěděla takhle, ale …"
"Ale tohle ty. Můj malej bráška." Pohladil ho Shann po hlavě a smál se mu. Jared se chvilku mračil, ale pak se začal taky trochu usmívat.
"Jared, myslíš to vážně?" zeptala jsem se ho.
"Nejspíš jo. Nevim jak to děláš, ale nikdy jsem tohle ještě necítil. Jakmile jsem tě uviděl poprvé, řekl jsem si: No, Jarede, je pěkná. Takže, jakej je tvůj plán? Vohnout a zahodit? Néé, tahle je jiná. Je krásná. To jí nesmíš udělat. A pak jsem k tobě během minuty začal citít něco, co nemůžu popsat. Celou autogramiádu jsem myslel jenom na tebe. Ty si se totiž nechovala jako ostatní fanynky. Neřvala si: Boože, To je Jared!! ÁÁ!! Vezmi si mě!! Ty si se chovala normálně."
"No, normálně, taky jsem se musela hodně ovládat." Řekla jsem mu a Shannon se začal strašně smát.
"Co se směješ ty blbečku?!" řekl mu Jared.
"Ty si debil! Fakt že jo. Prej: Takže, jakej je tvůj plán? Vohnout a zahodit? Néé, tahle je jiná. Je krásná. To jí nesmíš udělat. Tím si mě dostal. Brácha, si v tom až po uši." Řekl mu Shann a začala se strašně nahlas smát.
" Ha, ha, ha." Bohužel na nic jinýho jsem se nezmohl.
"Takže, Jared, já. Samozřejmě, že tě miluju taky, ale trochu mě zlobí to tvoje: ASI jí miluju. To ASI mě trochu straší." Řekl jsem mu trochu nervozně, protože jsem fakt nevěděla, jak zareaguje.
"To ASI se brzo změní, na URČITĚ. Věř mi. Nelhal bych ti. Tak, můžu tě odvézt domů?" zeptal se mě Jared a já přikývla. Stále jsem z toho byla tak trochu v šoku.
"Počkejte na mě! Du s vámi!" křikla na nás Chris.
"Já jedu taky!" přidal se Shannon.
Přišli jsme k jeho autu, Jay mi otevřel dveře u spolujezdce a já si sedla. Celou cestu měl ruku na mém stehně a já pořád přemýšlela o tom, co řekl. Pořád jsem v hlavě slyšela: JÁ JÍ ASI MILUJU! JÁ JI ASI MILUJU! Nemohla jsem se toho zbavit.